pikus1982 - komentarze


Zamknij oczy ........ niech zapłoną, otwórz usta ........ niech wykrzyczą prawdę sprawiedliwą ........ bądź ochroną niczym zbroja ........ nastał koniec - łoże twoje to ostoja.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.10.2005 :: 14:57 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskierka

hm...czas najwyzszy na nowa Notke z Twojej strony morduś..... :) hahaha pozytywnie zakręcona Ja.... !!! hahaha wiadomo
20.10.2005 :: 17:23 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskierka

Kiedy Ciebie przy mnie nie ma to czuje sie jak wyschniety kwiat...coz zrobic mam?!...kazdy ranek miły choc,wciaz taki sam,kazdą nocą szlocham,modlę się do gwiazd i pytam czy jutro nadejdzie ten czas?? buziole :*
19.10.2005 :: 21:14 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskierka

Moja osobista dedykacja...nie powiem jaka ale taka.... HA!!! pewnie by sie spodobała a to wszytsko dla dziubaska.... hahaha pozdrawiam i caluje mam wsobie troszke Sexapilu :D hahhaa
19.10.2005 :: 18:50 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskiereczka

Więcej wiary w ten świat przecież jesteśmy tu tylko na chwile..Calusek dla mojego smutaska:*
19.10.2005 :: 18:48 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskiereczka

Życie jest tylko nedznym aktorem, cichym pólcieniem, ktory swą role przez kilka minut wygrawszy na scenie w nicosc przepada powieścia idioty..., glupią, krzykliwą, lecz nic nie znaczacą...
19.10.2005 :: 18:43 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskiereczka


19.10.2005 :: 18:36 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskiereczka

zamkniete oczy nie plonely, usta nie mogly wydobyc dzwieku, nie bylo tesh petard zadnych szampanowi i wiwatow, tylko moje luzko ale nie jako ostoja tylko kryjowka moich lez...
Talk.pl :: Wróć