pikus1982 - komentarze


Ludzkich odbić tyle wkoło, każde woła Cię o pomoc. Lustrzane odbicia, grymasy rozmazane, ludzkie myśli nienawiścią przepełnione. Tyle masek, popatrz wkoło jak swe drwiny z ciebie umieszczają wszędzie. Marionetki, lalki losu myślą, że znaleźli na swe życie sposób. Kpiny śmiechy i żądania im jest brak dobrego wychowania. Wolni od łańcuchów szczęścia, zatracają swoje życie, by choć chwilę pławić swoje zakrwawione serca w pełnym dobrobycie. Narodzeni by życie wieść dostatnie, bez rozwoju swego ducha - ludzka chciwość, finansowa zawierucha.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.11.2005 :: 19:06 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskierka :*

mniam mnia mniammmmm.....aaaaamm buziaki dla Ciebie MISIACZKU.... :*** POZostawie to tylko dla siebie :) haha hm....?? DOWiesz sIE w SoboTe biedactwo :P
10.11.2005 :: 16:08 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskierka :* mia

HEY KOCHANIE MOJE SLODZIUTKIE....U MNIE KOLEJNY DZIONEK POZYTYWU... HAHA JEST DOBRZE OGOLNIE Z GLOSNIKOW FAYNA MUZA MI NAPIERDA....I KAZDEGO DNIA CO RAZ WIEKSZA OCHOTE MAM NA IMPREZE :))) Gorace buziaki dla Mojego Misia Pysia.. :***
09.11.2005 :: 18:53 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskierka :* mia

Kochanie pamietaj ze w sobote chce delikatny fayniusi egzotyczny masazyk :)) pamietaj ze ja Ci tego nie przepuszcze oj napewno nie :) haha wiadomo ze zrobisz to Buziole dla mojej gwiazdeczki ktora rozjasnia mi zycie....
09.11.2005 :: 18:49 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskierka :* mia

Kochanie oj kochanie moje ty nawet nie wiesz jak jestes slodziusi :) haha kazda panna moze mi tylko pozazdroscic ogolnie rewelacyjny dzionek mam :)najchetniej to wbilabym sie gdzies na impre i zatanczyla dla Ciebie na stole ;D hahaha pa buziole
03.11.2005 :: 18:23 :: host-217-172-252-47.lodz.mm.pl

missouri

Nie warci sa Oni twej elokwencji,
nie warci by marnowac ich widokiem ocza,
zmarnowane resztki ludzkiej niegdys zmory,
Ty ogladasz wiecej bo wierzysz w anioły...
Talk.pl :: Wróć