pikus1982 - komentarze


ŚCIANA

NIEKTÓRE MURY SĄ OTYNKOWANE, INNE FARBĄ PRZEZ WŁAŚCICIELI POMALOWANE, OZDOBIONE W CAŁEJ OKAZAŁOŚCI, WZNOSZA SIĘ DO NIEBIOS WYSKOŚCI, SĄ I TAKIE, CO SAME STOJĄ GDZIEŚ W CIEMNOŚCI, OBDRAPANE, SZARE, SAMOTNE - POZBAWIONE UŚMIECHU I ODWZAJEMNIONEJ MIŁOŚCI.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.02.2006 :: 13:39 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskierka:*

Moje serce jest malutkie, ale wierne i cieplutkie tylko Tobie jest oddane, tylko w Tobie ZAKOCHANE!!!!! Caluski dla mojego zakreconego po uszy ...QsokQ... yyy wiesz tęsknie za Toba głuptasQ :****
04.02.2006 :: 21:14 :: eg26.internetdsl.tpnet.pl

Iskierka :*

HMMMYYYY......Dzisiaj byłam u mojego Qbusia no i wiesz powiem Ci tyle ze wyjdzie prawdopodobnie w czwartek albo piatek...jak narazie jest dobrze tylko mu sie nudzi :( pa pozdrawiam i całuje gorąco mojego Dziubaska :*** ee już Tęsknie ale co tam w piątek znofu sie widzimy :) haha
02.02.2006 :: 08:14 :: dfl175.neoplus.adsl.tpnet.pl

HMMMYYYY

Naprawde niezłe. Mur- ludzie odrapane-faceci piękne pomalowane-kobiety. dobrze kombinuje???? zreszta nie ważne czy dobrze czy nie. ja to tak odbieram. Samotność i zawód króluje w twej twórczości, a przecież wcale nie musisz byc sam.
POZDRAWIAM I WRACAJ SZYBKO DO DOMU BO NIE MAM Z KIM PISAĆ
28.01.2006 :: 15:35 :: clm188.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ciekawe. Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się to z aż trzema różnymi rzeczami, całkiem przypadkowymi: mną, draceną i kaktusem. Och! Przepraszam. Była jeszcze cegła, pustak oraz winowajca. I to chyba wszystko. Sporo skojarzeń, oj sporo... Pozdrawiam serdecznie.
27.01.2006 :: 11:54 :: abza236.neoplus.adsl.tpnet.pl

stanął w ogniu nasz wielki dom dom dla psyhicznie i nerwowo chorych a my nie chcemy uciekać stąd krzyczymy w żalu wściekłości i pokory.

psychicznie sie pisze, wiem ale jakoś nie umiem

Talk.pl :: Wróć